Mše svaté

Počet návštěv
Dnes:
Celkem:

Modlitby za voliče a kandidáty

Za voliče

Dobrý Bože, shlédni na lid, který se chystá rozhodovat o své budoucnosti. Svěřujeme ti voliče prezidentského hlasování, kéž se rozhodují uváženě, podle svého nejlepšího přesvědčení. Prosíme o moudrost pro každého z nás, aby naše volba přinesla dobro naší zemi. Amen

Za kandidáty

Bože, tobě patří všechno na nebi i na zemi, a ti, kdo vládnou, jsou ve tvých službách; vyslyš naše prosby za (budoucího) nejvyššího představitele našeho státu: pomáhej mu, ať poznává, co je správné, a dobře vykonává svůj úřad, aby byl vždycky zajištěn právní řád a svobodné rozvíjení lidské osobnosti. Prosíme o to skrze tvého Syna, našeho Pána Ježíše Krista. Amen.

Autoři této stránky jsou Tomáš Beran a Vojtěch Hertl.
Publikování nebo další šíření obsahu stránky www.farnostdoubravnik.cz je bez písemného souhlasu autora(webmastera) zakázáno.
Stránka naposledy aktualizována 07.01.2018 12:23:16.